DGH506Q2R7 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Abracon LLC
Skladem : 64
Katalogový list
50 F Superkondenzátor (EDLC) 2.7 V Radiální, Plechovka 15mOhm při 1kHz 1500h při 85°C
DGH506Q2R7
Číslo produktu DigiKey
338-DGH506Q2R7-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DGH506Q2R7
Popis
CAPACITOR 50F -10%, +30% 2.7V TH
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
DGH506Q2R7 Modely
Kategorie
Životnost při teplotě
1500h při 85°C
Rozteč přívodů
0,295" (7,50mm)
Kapacita
50 F
Velikost / rozměry
0,709" prům. (18,00mm)
Tolerance
-10%, +30%
Výška při usazení (max)
1,654" (42,00mm)
Jmenovité napětí
2.7 V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
15mOhm při 1kHz