ADCR-X02R7SA506Q
Číslo produktu DigiKey
535-ADCR-X02R7SA506Q-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADCR-X02R7SA506Q
Popis
CAP 50F 2.7V THROUGH HOLE
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
50 F Superkondenzátor (EDLC) 2.7 V Radiální, Plechovka 24mOhm
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
24mOhm
Výrobce
Abracon LLC
Koncovka
PC vývody
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Hromadné balení
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,295" (7,50mm)
Kapacita
50 F
Velikost / rozměry
0,709" prům. (18,00mm)
Tolerance
-10%, +30%
Výška při usazení (max)
1,654" (42,00mm)
Jmenovité napětí
2.7 V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C