106BPS035M
Číslo produktu DigiKey
1572-1644-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
106BPS035M
Popis
CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL TH
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µF 35 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 23,21Ohm při 120Hz 2000h při 85°C
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Mfr
Polarizace
Bipolární
Řada
Aplikace
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
46 mA @ 120 Hz
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,079" (2,00mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,197" prům. (5,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,512" (13,00mm)
Jmenovité napětí
35 V
Způsob montáže
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
23,21Ohm při 120Hz
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Životnost při teplotě
2000h při 85°C