ECE-A1VN100U
Číslo produktu DigiKey
P1187-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECE-A1VN100U
Popis
CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL TH
Podrobný popis
10 µF 35 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 2000h při 85°C
Modely EDA/CAD
ECE-A1VN100U Modely
Kategorie
Polarizace
Bipolární
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
43 mA @ 120 Hz
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
73.1 mA @ 10 kHz
Rozteč přívodů
0,079" (2,00mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,197" prům. (5,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,472" (12,00mm)
Jmenovité napětí
35 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
2000h při 85°C
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C