CG-PD99PPS
CG-PD99PPS
CG-PD99PPS
Číslo produktu DigiKey
2671-CG-PD99PPS-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CG-PD99PPS
Popis
ChargeIT! mini 99W Dual Port USB
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený Nabíječka baterií 3,3A
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CG-PD99PPS Modely
Kategorie
Napětí - vstup
9 ~ 24VDC
Výrobce
Coolgear
Výkon - max
99,36W
Balení
Maloobchodní balení
Velikost / rozměry
3,48" D x 2,00" Š x 1,03" V (88,30mm x 50,80mm x 26,16mm)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Povrchová montáž, montáž na stěnu
Typ
Uzavřený
Provedení koncovky
Zásuvka USB A, Zásuvka USB C
Chemické složení baterie
Mobilní zařízení
Vlastnosti
Podpora protokolů USB: Apple 2.4A, DCP, FCP, PD, PPS, QC 3.0 / 2.0
Počet článků
2
Provozní teplota
-20°C ~ 75°C
Jmenovité napětí
5V ~ 20V, 5V, 9V, 12V, 15V, 20V
Schvalovací agentura
CE, FCC, IEC, UL
Max. nabíjecí proud
3,3A