CG-PD200MAX
CG-PD200MAX
CG-PD200MAX
Číslo produktu DigiKey
2671-CG-PD200MAX-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CG-PD200MAX
Popis
BATT CHARGER 200W DUAL TYPE C
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený Nabíječka baterií 5V, 9V, 12V, 15V, 20V 5A
Kategorie
Napětí - vstup
24V
Výrobce
Coolgear
Výkon - max
200W
Řada
Velikost / rozměry
3,48" D x 1,99" Š x 1,03" V (88,39mm x 50,55mm x 26,16mm)
Balení
Maloobchodní balení
Způsob montáže
Povrchová montáž, montáž na stěnu
Stav součásti
Aktivní
Provedení koncovky
Zásuvka USB C (2)
Typ
Uzavřený
Vlastnosti
Supports USB Protocols: BC 1.2, PD, PPS, QC 4.0 / 3.0 / 2.0
Chemické složení baterie
Mobilní zařízení
Provozní teplota
0°C ~ 55°C
Jmenovité napětí
5V, 9V, 12V, 15V, 20V
Hmotnost
16,8g
Max. nabíjecí proud
5A