AC-14-02204 není skladem a zpětné objednávky nejsou aktuálně k dispozici.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
CompuCablePlusUSA
Skladem : 997
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
CompuCablePlusUSA
Skladem : 534
Katalogový list
Skladem : 3 715
Skladem : 620
Skladem : 946
4,00' (1,22m) Napájecí kabel Černá IEC 320-C14 až IEC 320-C13 SJT
AC-14-02204
AC-14-02204
AC-14-02204
Číslo produktu DigiKey
4771-AC-14-02204-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AC-14-02204
Popis
EXTEN PWR CORD C14/C13 14AWG 4'
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Velikost vodiče
14 AWG
Výrobce
Stínění
Nestíněný
Řada
Délka
4,00' (1,22m)
Balení
Maloobchodní balení
Značení schvalovací agentury
CSA, cUL, UL
Stav součásti
Aktivní
Schválené země
Kanada, Spojené státy
Provedení
Samčí piny (nože) na samičí zásuvky (sloty)
Barva
Černá
1. konektor
IEC 320-C14
Jmenovité napětí
250V
2. konektor
IEC 320-C13
Jmenovitý proud (A)
15A
Počet vodičů
3
Provozní teplota
-20°C ~ 105°C