AC-14-02204GN
AC-14-02204GN
AC-14-02204GN
Číslo produktu DigiKey
4771-AC-14-02204GN-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AC-14-02204GN
Podrobný popis
4,00' (1,22m) Napájecí kabel Zelená IEC 320-C14 až IEC 320-C13 SJT
Kategorie
Velikost vodiče
14 AWG
Barva
Zelená
Jmenovité napětí
250V
Jmenovitý proud (A)
15A
Provozní teplota
-20°C ~ 105°C