TV04A120JB-G
Číslo produktu DigiKey
641-1235-2-ND - Páska a cívka (TR)
641-1235-1-ND - Řezaná páska (CT)
641-1235-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TV04A120JB-G
Popis
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AC
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
19,9V Svorka 20,1A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AC (SMA)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TV04A120JB-G Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
20,1A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
400W
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Ochrana napájecího vedení
Ne
Stav součásti
Aktivní
Aplikace
Univerzální
Typ
Zener
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Obousměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
12V
Pouzdro
DO-214AC, SMA
Průrazné napětí (min)
13,3V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
19,9V