VS12VBA1HST15R
Číslo produktu DigiKey
846-VS12VBA1HST15RTR-ND - Páska a cívka (TR)
846-VS12VBA1HST15RCT-ND - Řezaná páska (CT)
846-VS12VBA1HST15RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VS12VBA1HST15R
Popis
TVS DIODE 12VWM 14VC DSN0603-2
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
14V Svorka 5A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch DSN0603-2, SOD-962, SMD0603
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
VS12VBA1HST15R Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
5A (8/20µs)
Mfr
Špičkový impulzní výkon
70W
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Ochrana napájecího vedení
Ne
Stav součásti
Aktivní
Aplikace
Univerzální
Typ
Zener
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TA)
Obousměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
12V (max.)
Pouzdro
0201 (0603 metrický)
Průrazné napětí (min)
12,5V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
14V