CZRQR4V7B-HF je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
Comchip Technology
Skladem : 0
Zenerova dioda 4.7 V 125 mW ±3% Montáž na povrch 0402
CZRQR4V7B-HF
Číslo produktu DigiKey
CZRQR4V7B-HF-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CZRQR4V7B-HF
Popis
DIODE ZENER 4.7V 125MW 402
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
3 µA @ 1.5 V
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
900 mV @ 10 mA
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Zastaralé
Tolerance
±3%
Dodávaná velikost pouzdra
0402
Výkon - max
125 mW
Základní číslo produktu
Impedance (max) (Zzt)
70 Ohms