CZRQC4V7B-HF
Číslo produktu DigiKey
641-CZRQC4V7B-HFTR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CZRQC4V7B-HF
Popis
DIODE ZENER 4.7V 125MW SOD923F
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 4.7 V 125 mW ±2,55% Montáž na povrch 0402C/SOD-923F
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
3 µA @ 1.5 V
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
900 mV @ 10 mA
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C (TJ)
Tolerance
±2,55%
Dodávaná velikost pouzdra
0402C/SOD-923F
Výkon - max
125 mW
Základní číslo produktu
Impedance (max) (Zzt)
70 Ohms