CZRFR52C12-HF je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Comchip Technology
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Comchip Technology
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
Nexperia USA Inc.
Similar
Nexperia USA Inc.
Zenerova dioda 12 V 200 mW ±5% Montáž na povrch 1005/SOD-323F
CZRFR52C12-HF
Číslo produktu DigiKey
CZRFR52C12-HF-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CZRFR52C12-HF
Popis
DIODE ZENER 12V 200MW SOD323F
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
CZRFR52C12-HF Modely
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 nA @ 9 V
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
900 mV @ 10 mA
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Tolerance
±5%