CZRF52C12 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Comchip Technology
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Comchip Technology
Skladem : 0
Zenerova dioda 12 V 200 mW ±5% Montáž na povrch 1005/SOD-323F
CZRF52C12
Číslo produktu DigiKey
641-1070-2-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CZRF52C12
Popis
DIODE ZENER 12V 200MW SOD323F
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
CZRF52C12 Modely
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 nA @ 9 V
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
900 mV @ 10 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Zenerovo napětí (jmen.) (Vz)
Pouzdro
Tolerance
±5%
Dodávaná velikost pouzdra
1005/SOD-323F
Výkon - max
200 mW
Základní číslo produktu
Impedance (max) (Zzt)
20 Ohms