CPDQ12V0U-HF je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
Comchip Technology
Skladem : 4 295
Katalogový list
23,7V Svorka 5,9A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch 0402/SOD-923F
CPDQ12V0U-HF
Číslo produktu DigiKey
641-1475-2-ND - Páska a cívka (TR)
641-1475-1-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPDQ12V0U-HF
Popis
TVS DIODE 12VWM 23.7VC 0402
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
CPDQ12V0U-HF Modely
Kategorie
Špičkový impulzní výkon
140W
Mfr
Ochrana napájecího vedení
Ne
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Aplikace
Univerzální
Stav součásti
Zastaralé
Kapacita při kmitočtu
30pF při 1MHz
Typ
Zener
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Jednosměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
12V
Pouzdro
SOD-923
Průrazné napětí (min)
13,5V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
23,7V
Základní číslo produktu
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
5,9A (8/20µs)