CPDQC12VEU-HF | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | CPDQC12VEU-HF |
Popis | TVS DIODE 12VWM 22VC 0402C |
Standardní dodací lhůta výrobce | 8 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 22V Svorka 5A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch 0402C/SOD-923F |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Špičkový impulzní výkon 110W |
Mfr | Ochrana napájecího vedení Ne |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Aplikace Univerzální |
Stav součásti Aktivní | Kapacita při kmitočtu 60pF při 1MHz |
Typ Zener | Provozní teplota -55°C ~ 125°C (TJ) |
Jednosměrné kanály 1 | Způsob montáže Montáž na povrch |
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota) 12V (max.) | Pouzdro 0402 (1006 metrický) |
Průrazné napětí (min) 13,5V | Dodávaná velikost pouzdra |
Omezovací napětí (max) při Ipp 22V | Základní číslo produktu |
Špičkový proudový impulz (10/1000µs) 5A (8/20µs) |