1.5KE300A-G je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Upgrade
Littelfuse Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
Littelfuse Inc.
Skladem : 3 038
Katalogový list
Similar
YAGEO
Skladem : 995
Taiwan Semiconductor Corporation
414V Svorka 3,62A Ipp TVS dioda Průchozí otvor DO-201
1.5KE300A-G
Číslo produktu DigiKey
1.5KE300A-G-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1.5KE300A-G
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
1.5KE300A-G Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
3,62A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Balení
Páska a krabice (TB)
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Jednosměrné kanály
256V
Průrazné napětí (min)
285V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
414V