1.5KE300A
Číslo produktu DigiKey
1.5KE300ALFTR-ND - Páska a cívka (TR)
1.5KE300ALFCT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1.5KE300A
Popis
TVS DIODE 256VWM 414VC DO201
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
414V Svorka 3,7A Ipp TVS dioda Průchozí otvor DO-201
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
3,7A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Řada
Ochrana napájecího vedení
Ne
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Aplikace
Univerzální
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Typ
Zener
Způsob montáže
Průchozí otvor
Jednosměrné kanály
1
Pouzdro
DO-201AA, DO-27, Axiální
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
256V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
285V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
414V