4282-3-20-D je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Molex
Skladem : 2 643
TE Connectivity AMP Connectors
Skladem : 0
Katalogový list
TE Connectivity AMP Connectors
20 Obdélníkové konektory - tělesa Zástrčka Bílá 0,165" (4,20mm)
4282-3-20-D
Číslo produktu DigiKey
1175-4282-3-20-D-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
4282-3-20-D
Popis
CONN PLUG HSG 20POS 4.20MM
Podrobný popis
Kategorie
Rozteč řad
0,165" (4,20mm)
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Rozteč
0,165" (4,20mm)