4281-2-20-D
Číslo produktu DigiKey
1175-2613-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
4281-2-20-D
Popis
CONN RCPT HSG 20POS 4.20MM
Podrobný popis
20 Obdélníkové konektory - tělesa Zásuvka Bílá 0,165" (4,20mm)
Kategorie
Rozteč řad
0,165" (4,20mm)
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Rozteč
0,165" (4,20mm)