4282-3-10-D je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Molex
Skladem : 5 503
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Molex
Skladem : 1 790
Katalogový list
TE Connectivity AMP Connectors
Skladem : 815
TE Connectivity
TE Connectivity AMP Connectors
10 Obdélníkové konektory - tělesa Zástrčka Bílá 0,165" (4,20mm)
4282-3-10-D
Číslo produktu DigiKey
1175-4282-3-10-D-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
4282-3-10-D
Popis
CONN PLUG HSG 10POS 4.20MM
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Rozteč řad
0,165" (4,20mm)
Mfr
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Balení
Hromadné balení
Koncovka kontaktu
Krimpovací
Stav součásti
Aktivní
Způsob upevnění
Uzamykací rampa
Typ konektoru
Barva
Bílá
Typ kontaktu
Samčí pin
Materiál izolace
Polyamid (PA66), Nylon 6/6
Počet pozic
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Rozteč
0,165" (4,20mm)