4281-2-10-D
Číslo produktu DigiKey
1175-2608-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
4281-2-10-D
Popis
CONN RCPT HSG 10POS 4.20MM
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 Obdélníkové konektory - tělesa Zásuvka Bílá 0,165" (4,20mm)
Kategorie
Rozteč řad
0,165" (4,20mm)
Mfr
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Balení
Hromadné balení
Koncovka kontaktu
Krimpovací
Stav součásti
Aktivní
Způsob upevnění
Západkový zámek
Typ konektoru
Barva
Bílá
Typ kontaktu
Samičí zásuvka
Materiál izolace
Polyamid (PA66), Nylon 6/6
Počet pozic
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Rozteč
0,165" (4,20mm)