CM1610H32768DZFT
Číslo produktu DigiKey
300-8873-2-ND - Páska a cívka (TR)
300-8873-1-ND - Řezaná páska (CT)
300-8873-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CM1610H32768DZFT
Popis
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
32.768 kHz ±20ppm Krystal 12,5pF 90 kOhms 2-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
90 kOhms
Mfr
Provozní režim
Základní
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Typ
kHz krystal (ladicí vidlice)
Dodávaná velikost pouzdra
2-SMD (1,6x1)
Kmitočet
32.768 kHz
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,039" Š (1,60mm x 1,00mm)
Kmitočtová tolerance
±20ppm
Výška při usazení (max)
0,020" (0,50mm)
Zátěžná kapacita
12,5pF