DCCM37PCBRPN
Číslo produktu DigiKey
116-1270-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DCCM37PCBRPN
Popis
CONN MICRO-D PLUG 37POS R/A SLDR
Podrobný popis
37 Poloha Typ D, Micro-D Zástrčka, Samčí piny Konektor
Modely EDA/CAD
DCCM37PCBRPN Modely
Průmyslové počítače
Hliníková slitina, Poniklovaný, Bezproudový
Jmenovitý proud (A)
3A
Typ konektoru
Zástrčka, Samčí piny
Vzdálenost backset
0,130" (3,30mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 135°C