DCCM37PCBRP
Číslo produktu DigiKey
116-1269-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DCCM37PCBRP
Popis
CONN MICRO-D PLUG 37POS R/A SLDR
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
37 Poloha Typ D, Micro-D Zástrčka, Samčí piny Konektor
Modely EDA/CAD
DCCM37PCBRP Modely
Kategorie
Koncovka
Pájecí materiály
Mfr
Průmyslové počítače
Hliníková slitina, Žluté pochromované kadmium
Řada
Povrch kontaktu
Zlatá
Balení
Hromadné balení
Tloušťka povrchu kontaktu
50,0µin (1,27µm)
Stav součásti
Aktivní
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Provedení konektoru
Jmenovitý proud (A)
3A
Typ konektoru
Zástrčka, Samčí piny
Vzdálenost backset
0,130" (3,30mm)
Počet pozic
Vlastnosti
Stíněný
Počet řad
2
Forma kontaktu
Obráběný
Způsob montáže
Dielektrický materiál
Dialylftalát (DAP), Vyplněný sklem
Velikost pouzdra, uspořádání konektoru
0,050 rozteč x 0,043 mezi řádky
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Typ kontaktu
Signál
Provozní teplota
-55°C ~ 135°C