F127T254P20
Číslo produktu DigiKey
F127T254P20-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
F127T254P20
Popis
PITCH CHANGER 1.27 MM TO 2.54 MM
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pokovený průchozí otvor na pokovený průchozí otvor 20 0,050" (1,27mm) FR4 Epoxidové sklo
Kategorie
Počet pozic
20
Výrobce
Chip Quik Inc.
Rozteč
0,050" (1,27mm)
Řada
Tloušťka desky
0,063" (1,60mm)