TND10SV271KTLBPAA0
Číslo produktu DigiKey
565-TND10SV271KTLBPAA0CT-ND - Řezaná páska (CT)
565-TND10SV271KTLBPAA0TB-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TND10SV271KTLBPAA0
Popis
VARISTOR 270V 3.5KA DISC 10MM
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
270 V 3.5 kA Varistor 1 Obvod Průchozí otvor Disk 10mm
Kategorie
Nárazový proud
3.5 kA
Výrobce
Chemi-Con
Energie
35J
Řada
Počet obvodů
1
Balení
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
Kapacita při kmitočtu
350 pF @ 1 kHz
Stav součásti
Datum posledního nákupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Maximální střídavé napětí
175 V
Třída
Automobilový průmysl
Maximální stejnosměrné napětí
225 V
Kvalifikace
AEC-Q200
Napětí varistoru (min)
247 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí varistoru (typické)
270 V
Pouzdro
Disk 10mm
Napětí varistoru (max)
303 V