HHXJ250GRA331MHA0G
Číslo produktu DigiKey
565-HHXJ250GRA331MHA0GTR-ND - Páska a cívka (TR)
565-HHXJ250GRA331MHA0GCT-ND - Řezaná páska (CT)
565-HHXJ250GRA331MHA0GDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HHXJ250GRA331MHA0G
Popis
CAP ALUMHYB 330UF 20% 25V SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
330 µF 25 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 22mOhm 4000h při 125°C
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Digi-Reel®
Vlastnosti
Antivibrační
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
300 mA @ 120 Hz
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
2 A @ 100 kHz
Kapacita
330 µF
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,413" (10,50mm)
Jmenovité napětí
25 V
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,327" D x 0,327" Š (8,30mm x 8,30mm)
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
22mOhm
Životnost při teplotě
4000h při 125°C