HHXJ250ARA331MHA0G | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | HHXJ250ARA331MHA0G |
Popis | CAP ALUMHYB 330UF 20% 25V SMD |
Standardní dodací lhůta výrobce | 40 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 330 µF 25 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 22mOhm 4000h při 125°C |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | HHXJ250ARA331MHA0G Modely |
Kategorie | Provozní teplota -55°C ~ 125°C |
Výrobce Chemi-Con | Stupeň ochrany AEC-Q200 |
Řada | Aplikace Automobilový průmysl |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Zvlněný proud při nízkém kmitočtu 300 mA @ 120 Hz |
Stav součásti Aktivní | Zvlněný proud při vysokém kmitočtu 2 A @ 100 kHz |
Typ Hybridní | Velikost / rozměry 0,315" prům. (8,00mm) |
Kapacita 330 µF | Výška při usazení (max) 0,413" (10,50mm) |
Tolerance ±20% | Rozměry plochy pro povrchovou montáž 0,327" D x 0,327" Š (8,30mm x 8,30mm) |
Jmenovité napětí 25 V | Způsob montáže Montáž na povrch |
Ekvivalentní sériový odpor (ESR) 22mOhm | Pouzdro Radiální, Krabice - SMD |
Životnost při teplotě 4000h při 125°C |