APSE6R3ELL471MF08S není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Chemi-Con
Skladem : 1 000
Katalogový list
Direct
Nichicon
Skladem : 5 500
Katalogový list
Direct
Nichicon
Similar
Skladem : 219
Skladem : 735
470 µF 6.3 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Plechovka 8mOhm 5000h při 105°C
APSE6R3ELL471MF08S
Číslo produktu DigiKey
565-3254-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APSE6R3ELL471MF08S
Popis
CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V TH
Standardní dodací lhůta výrobce
28 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
APSE6R3ELL471MF08S Modely
Kategorie
Životnost při teplotě
5000h při 105°C
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
4.7 A @ 100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,098" (2,50mm)
Velikost / rozměry
0,248" prům. (6,30mm)
Kapacita
470 µF
Výška při usazení (max)
0,315" (8,00mm)
Tolerance
±20%
Jmenovité napětí
6.3 V
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
8mOhm