APSC6R3ELL471MH08S
Číslo produktu DigiKey
565-3226-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APSC6R3ELL471MH08S
Popis
CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V TH
Standardní dodací lhůta výrobce
28 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
470 µF 6.3 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Plechovka 8mOhm 2000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
APSC6R3ELL471MH08S Modely
Kategorie
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
5.7 A @ 100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Kapacita
470 µF
Výška při usazení (max)
0,315" (8,00mm)
Tolerance
±20%
Jmenovité napětí
6.3 V
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
8mOhm