APS-200ELL151MJC5S
Číslo produktu DigiKey
565-APS-200ELL151MJC5S-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APS-200ELL151MJC5S
Popis
CAP ALUM POLY 150UF 20% 20V TH
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
150 µF 20 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Plechovka 20mOhm 2000h při 105°C
Kategorie
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Výrobce
Chemi-Con
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Řada
Aplikace
Univerzální
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
4.32 A @ 100 kHz
Stav součásti
Zastaralé
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Typ
Polymer
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Kapacita
150 µF
Výška při usazení (max)
0,492" (12,50mm)
Tolerance
±20%
Způsob montáže
Průchozí otvor
Jmenovité napětí
20 V
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
20mOhm