APSG250ELL181MHB5S
Číslo produktu DigiKey
565-APSG250ELL181MHB5S-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APSG250ELL181MHB5S
Popis
CAP ALUM POLY 180UF 20% 25V TH
Standardní dodací lhůta výrobce
28 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
180 µF 25 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Plechovka 16mOhm 15000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
APSG250ELL181MHB5S Modely
Kategorie
Životnost při teplotě
15000h při 105°C
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
4.65 A @ 100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Kapacita
180 µF
Výška při usazení (max)
0,512" (13,00mm)
Tolerance
±20%
Jmenovité napětí
25 V
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
16mOhm