CS45-05D13-24-1X
Číslo produktu DigiKey
2603-CS45-05D13-24-1X-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CS45-05D13-24-1X
Popis
SPEAKER 4OHM 5W 104DB
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4 Ohms Univerzální Reproduktor 5 W 104 Hz ~ 20 kHz Horní část Kulatý
Modely EDA/CAD
CS45-05D13-24-1X Modely
Kategorie
Jmenovitý výkon
5 W
Výrobce
Challenge Electronics
Výkon - max
6 W
Balení
Nosič
Umístění portu
Horní část
Stav součásti
Aktivní
Tvar
Kulatý
Technologie
Magnetický
Materiál - kužel
Polypropylene (PP), Rubber
Typ
Univerzální
Materiál - magnet
Nd-Fe-B
Kmitočtový rozsah
104 Hz ~ 20 kHz
Ochrana proti vniknutí
IP67 - prachotěsný, Vodovzdorný
Samorezonanční kmitočet
130Hz
Koncovka
Pájecí očka
Impedance
4 Ohms
Velikost / rozměry
1,772" prům. (45,00mm)
Účinnost - dBA
104,00
Výška při usazení (max)
0,945" (24,00mm)
Účinnost - testovací
5W/100mm
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Účinnost - typ
Hladina akustického tlaku (SPL)
Stupeň zkreslení
5% max. při 1kHz, 1W