CS45-04D20-28-1
Číslo produktu DigiKey
2603-CS45-04D20-28-1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CS45-04D20-28-1
Popis
SPEAKER 4 OHM 4W 84DB
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4 Ohms Univerzální Reproduktor 5 W 160 Hz ~ 20 kHz Horní část Čtyřhran
Modely EDA/CAD
CS45-04D20-28-1 Modely
Kategorie
Jmenovitý výkon
5 W
Výrobce
Challenge Electronics
Výkon - max
6 W
Balení
Nosič
Umístění portu
Horní část
Stav součásti
Aktivní
Tvar
Čtyřhran
Technologie
Magnetický
Materiál - kužel
Pěna
Typ
Univerzální
Materiál - magnet
Nd-Fe-B
Kmitočtový rozsah
160 Hz ~ 20 kHz
Koncovka
Pájecí podložky
Samorezonanční kmitočet
200Hz
Velikost / rozměry
1,780" D x 1,780" Š (45,20mm x 45,20mm)
Impedance
4 Ohms
Výška při usazení (max)
1,106" (28,10mm)
Účinnost - dBA
84,00
Provozní teplota
-20°C ~ 60°C
Účinnost - testovací
1W/1M
Stupeň zkreslení
10% max. při 1kHz, 1W