CS28-02W220-05-1X
Číslo produktu DigiKey
2603-CS28-02W220-05-1X-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CS28-02W220-05-1X
Popis
SPEAKER 8OHM 0.5W TOP PORT 103DB
Podrobný popis
8 Ohms Univerzální Reproduktor 0.5 W 1.76 kHz ~ 10 kHz Horní část Kulatý
Modely EDA/CAD
CS28-02W220-05-1X Modely
Jmenovitý výkon
0.5 W
Výkon - max
1 W
Typ
Univerzální
Materiál - kužel
Polyethylenimin (PEI)
Kmitočtový rozsah
1.76 kHz ~ 10 kHz
Samorezonanční kmitočet
2,2kHz
Impedance
8 Ohms
Koncovka
Vodiče s konektorem
Účinnost - dBA
103,00
Velikost / rozměry
1,102" prům. (28,00mm)
Účinnost - testovací
500mW/100mm
Výška při usazení (max)
0,220" (5,60mm)