CS28-01W75-06-1X
Číslo produktu DigiKey
2603-CS28-01W75-06-1X-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CS28-01W75-06-1X
Popis
SPEAKER IP67 8OHM 1.5W 101DB
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
8 Ohms Univerzální, Kryt obsažený Reproduktor 1.5 W 600 Hz ~ 7 kHz Horní část Kulatý
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CS28-01W75-06-1X Modely
Kategorie
Jmenovitý výkon
1.5 W
Výrobce
Challenge Electronics
Výkon - max
2 W
Balení
Nosič
Umístění portu
Horní část
Stav součásti
Aktivní
Tvar
Kulatý
Technologie
Magnetický
Materiál - kužel
Polyethylenimin (PEI)
Typ
Univerzální, Kryt obsažený
Materiál - magnet
Nd-Fe-B
Kmitočtový rozsah
600 Hz ~ 7 kHz
Ochrana proti vniknutí
IP67 - prachotěsný, Vodovzdorný
Samorezonanční kmitočet
750Hz
Koncovka
Konektor
Impedance
8 Ohms
Velikost / rozměry
1,102" prům. (28,00mm)
Účinnost - dBA
101,00
Výška při usazení (max)
0,248" (6,30mm)
Účinnost - testovací
1W/100mm
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Účinnost - typ
Hladina akustického tlaku (SPL)
Stupeň zkreslení
5% max. při 1kHz, 1W