CS20-02P105-03-1X
Číslo produktu DigiKey
2603-CS20-02P105-03-1X-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CS20-02P105-03-1X
Popis
SPEAKER 4OHM 2W 104DB
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4 Ohms Univerzální Reproduktor 2 W 840 Hz ~ 20 kHz Horní část Obdélníkový
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CS20-02P105-03-1X Modely
Kategorie
Jmenovitý výkon
2 W
Výrobce
Challenge Electronics
Výkon - max
2.2 W
Balení
Nosič
Umístění portu
Horní část
Stav součásti
Aktivní
Tvar
Obdélníkový
Technologie
Magnetický
Materiál - kužel
Polyéteréterketon (PEEK)
Typ
Univerzální
Materiál - magnet
Nd-Fe-B
Kmitočtový rozsah
840 Hz ~ 20 kHz
Ochrana proti vniknutí
IPX8
Samorezonanční kmitočet
1050Hz
Koncovka
Pájecí podložky
Impedance
4 Ohms
Velikost / rozměry
0,787" D x 0,551" Š (20,00mm x 14,00mm)
Účinnost - dBA
104,00
Výška při usazení (max)
0,146" (3,70mm)
Účinnost - testovací
2W/10cm
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Účinnost - typ
Hladina akustického tlaku (SPL)
Stupeň zkreslení
10% max. při 2kHz, 2W