CS18-02P110-03-1X
Číslo produktu DigiKey
2603-CS18-02P110-03-1X-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CS18-02P110-03-1X
Popis
SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 104DB
Podrobný popis
4 Ohms Univerzální Reproduktor 2 W 880 Hz ~ 20 kHz Horní část Obdélníkový
Modely EDA/CAD
CS18-02P110-03-1X Modely
Kategorie
Jmenovitý výkon
2 W
Výkon - max
2.2 W
Balení
Nosič
Tvar
Obdélníkový
Materiál - kužel
Polyéteréterketon (PEEK)
Materiál - magnet
Nd-Fe-B
Kmitočtový rozsah
880 Hz ~ 20 kHz
Ochrana proti vniknutí
IP67 - prachotěsný, Vodovzdorný
Samorezonanční kmitočet
1,1kHz
Impedance
4 Ohms
Velikost / rozměry
0,709" D x 0,630" Š (18,00mm x 16,00mm)
Účinnost - dBA
104,00
Výška při usazení (max)
0,146" (3,70mm)
Účinnost - testovací
2W/100mm
Provozní teplota
-20°C ~ 60°C
Účinnost - typ
Hladina akustického tlaku (SPL)
Stupeň zkreslení
10% max.