CMSH3-100MFL TR13 PBFREE
Číslo produktu DigiKey
1514-CMSH3-100MFLTR13PBFREETR-ND - Páska a cívka (TR)
1514-CMSH3-100MFLTR13PBFREECT-ND - Řezaná páska (CT)
1514-CMSH3-100MFLTR13PBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CMSH3-100MFL TR13 PBFREE
Popis
DIODE SCHOTTKY 100V 3A SMAFLAT
Standardní dodací lhůta výrobce
99 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 100 V 3A Montáž na povrch SMAflat
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
50 µA @ 100 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kapacita při Vr, F
110pF při 4V, 1MHz
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Technologie
Pouzdro
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
SMAflat
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
3A
Provozní teplota - přechod
-65°C ~ 150°C
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
800 mV @ 3 A