CMDSH05-45 TR PBFREE je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Similar
Diodes Incorporated
Skladem : 0
Katalogový list
Dioda 45 V 500mA Montáž na povrch SOD-323
CMDSH05-45 TR PBFREE
Číslo produktu DigiKey
1514-CMDSH05-45TRPBFREETR-ND - Páska a cívka (TR)
1514-CMDSH05-45TRPBFREECT-ND - Řezaná páska (CT)
1514-CMDSH05-45TRPBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CMDSH05-45 TR PBFREE
Popis
DIODE SCHOTTKY 45V 500MA SOD323
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 µA @ 30 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kapacita při Vr, F
50pF při 1V, 1MHz
Stav součásti
Zastaralé
Způsob montáže
Technologie
Pouzdro
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
45 V
Dodávaná velikost pouzdra
SOD-323
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
500mA
Provozní teplota - přechod
-65°C ~ 150°C
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
470 mV @ 500 mA