SDM10K45-7-F | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | SDM10K45-7-F |
Popis | DIODE SCHOTTKY 45V 100MA SOD323 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 40 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Dioda 45 V 100mA Montáž na povrch SOD-323 |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Rychlost Malý Signál =< 200mA (Io), Libovolná rychlost |
Mfr | Zbytkový proud v závěrném směru při Vr 1 µA @ 10 V |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Kapacita při Vr, F 6pF při 10V, 1MHz |
Stav součásti Aktivní | Způsob montáže |
Technologie | Pouzdro |
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max) 45 V | Dodávaná velikost pouzdra SOD-323 |
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) 100mA | Provozní teplota - přechod -40°C ~ 150°C |
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If 450 mV @ 10 mA | Základní číslo produktu |