FB060303T-600Y-S
Číslo produktu DigiKey
4713-FB060303T-600Y-STR-ND - Páska a cívka (TR)
4713-FB060303T-600Y-SCT-ND - Řezaná páska (CT)
4713-FB060303T-600Y-SDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FB060303T-600Y-S
Popis
FERRITE BEAD 60 OHM 0201 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
60 Ohms @ 100 MHz 1 Vedení signálu Feritový korálek 0201 (0603 metrický) 300mA 350mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
300mA
Výrobce
Cal-Chip Electronics, Inc.
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
350mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0201 (0603 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Vedení signálu
Výška (max)
0,013" (0,33mm)
Počet vedení
1
Velikost / rozměry
0,024" D x 0,012" Š (0,60mm x 0,30mm)
Impedance při kmitočtu
60 Ohms @ 100 MHz