PTS845VM20PSMTR4 LFS
Číslo produktu DigiKey
108-PTS845VM20PSMTR4LFSTR-ND - Páska a cívka (TR)
108-PTS845VM20PSMTR4LFSCT-ND - Řezaná páska (CT)
108-PTS845VM20PSMTR4LFSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PTS845VM20PSMTR4 LFS
Popis
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dotykový přepínač SPST-NO Stranově poháněný Montáž na povrch, Pravý úhel
Modely EDA/CAD
PTS845VM20PSMTR4 LFS Modely
Kategorie
Délka aktuátoru, pravý úhel
3,40mm
Mfr
Orientace aktuátoru
Stranově poháněný
Řada
Provedení koncovky
Přívod tvaru L
Obrys
4,50mm x 2,55mm
Provozní síla
160gf
Provozní teplota
-40°C ~ 90°C
Jmenovitý proud kontaktu při napětí
0,05A při 12VDC
Dráha spínače
0,20mm