TL3340AF160QG
TL3340AF160QG
What Switch do You Need?
TL3340AF160QG
Číslo produktu DigiKey
EG4627TR-ND - Páska a cívka (TR)
EG4627CT-ND - Řezaná páska (CT)
EG4627DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TL3340AF160QG
Popis
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dotykový přepínač SPST-NO Stranově poháněný Montáž na povrch, Pravý úhel
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TL3340AF160QG Modely
Kategorie
Orientace aktuátoru
Stranově poháněný
Mfr
Provedení koncovky
Přívod tvaru L
Řada
Obrys
4,00mm x 3,30mm
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Osvětlení
Neosvětlený
Stav součásti
Aktivní
Provozní síla
160gf
Obvod
SPST-NO
Provozní teplota
-35°C ~ 85°C
Funkce přepínače
Páčkový přepínač typu Off-Mom
Materiál aktuátoru
Polyftalamid (PPA)
Jmenovitý proud kontaktu při napětí
0,05A při 12VDC
Dráha spínače
0,20mm
Typ aktuátoru
Standardní
Mechanická životnost
100,000 cyklů
Způsob montáže
Základní číslo produktu
Délka aktuátoru, pravý úhel
3,40mm