JS203011SCQN
JS203011SCQN
JS203011SCQN
Číslo produktu DigiKey
CKN10849TR-ND - Páska a cívka (TR)
CKN10849CT-ND - Řezaná páska (CT)
CKN10849DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
JS203011SCQN
Popis
SWITCH SLIDE DP3T 300MA 6V
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Posuvný přepínač DP3T Montáž na povrch
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
JS203011SCQN Modely
Kategorie
Délka aktuátoru
2,00mm
Výrobce
C&K
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Řada
Povrch kontaktu
Stříbrný
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Provedení koncovky
Přívod tvaru L
Obvod
DP3T
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Časování kontaktů
Neuvedeno
Materiál aktuátoru
Polyamid (PA46), Nylon 4/6
Funkce přepínače
Přepínač On-On-On
Dráha spínače
2,00mm
Jmenovitý proud (A)
300mA (DC)
Elektrická životnost
5,000 cyklů
Stejnosměrné jmenovité napětí
6 V