JS203011CQN
JS203011CQN
JS203011CQN
Číslo produktu DigiKey
401-2004-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
JS203011CQN
Popis
SWITCH SLIDE DP3T 300MA 6V
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Posuvný přepínač DP3T Průchozí otvor
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
JS203011CQN Modely
Kategorie
Délka aktuátoru
2,00mm
Výrobce
C&K
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Řada
Povrch kontaktu
Stříbrný
Balení
Hromadné balení
Způsob montáže
Průchozí otvor
Stav součásti
Aktivní
Provedení koncovky
PC vývod
Obvod
DP3T
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Časování kontaktů
Neuvedeno
Materiál aktuátoru
Polyamid (PA46), Nylon 4/6
Funkce přepínače
Přepínač On-On-On
Dráha spínače
2,00mm
Jmenovitý proud (A)
300mA (DC)
Elektrická životnost
5,000 cyklů
Stejnosměrné jmenovité napětí
6 V