8121SDZGE
Číslo produktu DigiKey
CKN1623-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
8121SDZGE
Popis
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
Podrobný popis
Tlačítkový přepínač SPDT Standardní Montáž na panel, Zadní strana
Modely EDA/CAD
8121SDZGE Modely
Kategorie
Stejnosměrné jmenovité napětí
28 V
Balení
Hromadné balení
Provedení koncovky
Pájecí očko
Způsob montáže
Montáž na panel, Zadní strana
Standardní
Rozměry výřezu v panelu
Kruhový - 6,35mm prům.
Obvod
Provozní teplota
-30°C ~ 75°C
Jmenovitý proud (A)
1A (AC/DC)
Základní číslo produktu
Střídavé jmenovité napětí
120 V