8121LY4ZGE
8121LY4ZGE
8121LY4ZGE
Číslo produktu DigiKey
CKN1611-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
8121LY4ZGE
Popis
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Tlačítkový přepínač SPDT Standardní Montáž na panel, Zadní strana
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
8121LY4ZGE Modely
Kategorie
Stejnosměrné jmenovité napětí
28 V
Mfr
Typ aktuátoru
Kulatý, Plunžr
Řada
Značení aktuátoru
Bez značení
Balení
Hromadné balení
Barva - aktuátor - krytka
Bílá
Stav součásti
Aktivní
Provedení koncovky
Pájecí očko
Způsob montáže
Montáž na panel, Zadní strana
Vlastnosti
Hmatová zpětná vazba
Typ
Standardní
Rozměry výřezu v panelu
Kruhový - 6,35mm prům.
Obvod
Provozní teplota
-30°C ~ 75°C
Funkce přepínače
Přepínač typu On-Mom
Elektrická životnost
60,000 cyklů
Jmenovitý proud (A)
1A (AC/DC)
Základní číslo produktu
Střídavé jmenovité napětí
120 V