1201M2S3CQE2 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Knitter-Switch
Skladem : 235
Katalogový list
Similar
NKK Switches
Skladem : 0
Katalogový list
TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
Skladem : 0
Posuvný přepínač DPDT Průchozí otvor
1201M2S3CQE2
1201M2S3CQE2
1201M2S3CQE2
Číslo produktu DigiKey
CKN5003-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1201M2S3CQE2
Popis
SWITCH SLIDE DPDT 6A 120V
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Modely EDA/CAD
1201M2S3CQE2 Modely
Kategorie
Délka aktuátoru
5,08mm
Výrobce
C&K
Materiál kontaktu
Měď
Řada
Povrch kontaktu
Stříbrný
Balení
Hromadné balení
Způsob montáže
Průchozí otvor
Stav součásti
Aktivní
Provedení koncovky
PC vývod
Obvod
DPDT
Vlastnosti
Černý aktuátor, Zatmelené koncovky
Časování kontaktů
Neuvedeno
Provozní teplota
-30°C ~ 65°C
Funkce přepínače
Zap.-Zap.
Materiál aktuátoru
Polyamid (PA), Nylonový
Jmenovitý proud (A)
6A (AC/DC)
Dráha spínače
2,16mm
Střídavé jmenovité napětí
120 V
Elektrická životnost
40,000 cyklů
Stejnosměrné jmenovité napětí
28 V